Z čeho se 4hydro skládá?

Dávali jsme pozor, abychom nekonzumoval nic, co nemá v přípravku smysl a funkci. 4hydro neobsahuje umělá sladidla, aromata a chemická barviva.

Je složen z potravinářsky čistých a běžně se v přírodě vyskytujících minerálů, vitamínu C, glukózy, hlívy ústřičné, lásky, péče a špetky tajemství nakonec.

Přípravek vznikl ve spojení s lékaři a odborníky na potravinářství

Nevařili jsme z vody, ale z podložených informacích a zkušeností odborníků na slovo vzatých. Ohledně potřeby doplňovat do těla elektrolyty jsme neobjevili „ameriku“. Nicméně jsme si pohráli s přesnými poměry, přidanými složkami a to celé jsme okořenili jednou speciální ingrediencí. Výsledek stojí za to a vy ho nyní můžete vyzkoušet a přesvědčit se, zda naše úsilí stálo za to.

Než začnete

Podívejte se, zda nejste alergičtí na některou složku přípravku. Pokud je ti méně než 3 roky a čteš tento text, tak gratulujeme a pokračuj… Pokud čtou rodiče, tak upozorňujeme, že přípravek smí být dětem podáván pouze po konzultaci s lékařem. Jo legislativa, je legislativa… Až projdeme všemi schváleními a povoleními, tak bude 4hydro i pro kojence.

Na co pomáhá?

Doplňuje tekutiny, minerály, energii, pomáhá regenerovat. Ideální při sportu, po konzumaci alkoholu, pohybu v horku nebo při zvracení a průjmu.

4hydro byl vytvořen k rehydrataci organismu a posílení imunitního systému. Nejčastější příčnou dehydratace je sportování, cestování, zvracení nebo průjem, vysoké tělesné teploty, nadměrné pití alkoholu.

Vyměňte cukrem přeplněné sportovní nápoje, za tuto práškovou směs elektrolytů bez ochucovadel. Vysoký obsah cukru, není tím nejsprávnějším řešením.

Z čeho se skládá?

U složení výrobku používáme chemické názvosloví: Glukóza 65,5 % (hroznový cukr), citrát sodný (sůl kyseliny citrónové), citrát hořečnatý (hořčík), chlorid draselný (draselná sůl), kyselina L-askorbová (Vitamin C), hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus), přírodní pomerančové aroma, L-leucin, barvivo betakaroten, koncentráty (mrkev, ibišek).

 

  • Hlíva ústřičná
  • Vitamín C
  • Hořčík
  • Soli
  • Sodík
Jak správně používat?

Smíchejte sáček s 200 ml čerstvé pitné vody. Nemíchejte se šťávou, ovocnými džusy, limonádami nebo sportovními nápoji, které mohou narušit proces rehydratace. Nesypejte si prášek přímo do úst! Vzniklý roztok usrkávejte po malých doušcích. 

 

  • Nasypat
  • Zalít
  • Promíchat
  • Vypít
  • Užít

Kontaktujte nás

Pokud vás něco zajímá, chcete se na něco zeptat... Neváhejte tak učinit. Pokud budeme znát odpověď, rádi vám ji poskytneme.

Sídlo firmy

SolutiONline.cz

Pod Cihelnou 664/6
161 00 Praha 6

Kontaktujte nás

+420 230 234 180

info@solutionline.cz

info@soluti.online

Máme otevřeno

PO - PÁ 8 - 16