4hydro

Doplňuje tekutiny, minerály

Nejlepší ze všech?

Jsme přesvědčeni, že ano. Ale vaše přesvědčení necháme na vás. Sami jsme hledali produkt jako je 4hydro a jelikož na trhu nic moc nebylo, rozhodli jsme se, že si ho vyrobíme. Začalo to mícháním vhodných ingrediencí v různých poměrech, které jsme testovali sami na sobě i na spolupracujících kolegách, odbornících, lékařích a zjistili jsme, že jsme neobjevili „svatý grál“, ale že to funguje!

Když jsme své poznatky konzultovali s výživovými odborníky, zjistili jsme, že dané složení má skutečně za následek doplňování elektrolytů a tekutin v těle. Ladili jsme ladili, až jsme vyladili. Výsledkem je 4hydro, který prošel mnohými „testovačkami“ a nyní je dostupný pro všechny!

Naše nabídka

Podívejte se na naší „přebernou“ nabídku produktů níže. Již máme v hlavách a v testování další přípravky podobného rázu, ale dejte nám ještě chvilku než vše řádně otestujeme a necháme schválit..

Balení 10 sáčků

Klasika je klasika. Standardní balení pro přípravu rehydratačního nápoje. Ideální na vyzkoušení nebo pro občasné konzumenty horka, sportu, alkoholu a dalších dehydratujících aktivit.

BALENÍ 50 + 10 SÁČKŮ ZDARMA

Více je někdy lepší než méně. Ve většině případu, stačí vypít 200 ml vody s jedním sáčkem 4hydro. Vždy záleží na míře dehydratace. Při větší sportovní nebo alkoholové zátěži doporučujeme cca. 3 sáčky.

100 SÁČKŮ A ZÍSKEJTE 20 SÁČKŮ ZDARMA!

Pro opravdové nadšence, noční i denní sportovce a také „spořílky“. S tímto balení získáte nejen pořádnou porci nápoje na rehydrataci, ale i super výhodnou cenu.

Cena na míru

Kontaktujte nás a staňte se členem našeho klubu. Získáte nejen parádní ceny, ale u možnost být první u novinek, testování a na pořádaných akcích.

Zvracení a průjem

 

 

Zvracení a průjem mohou vést k dehydrataci. Mezi výlety do koupelny a na toaletu je důležité udržovat příjem tekutin.

Zvracení a průjem mohou být způsobeny vysoce nakažlivými virovými infekcemi a mohou se rychle šířit vaší rodinou. Není to pro nikoho zrovna zábavné…

Největším rizikem spojeným s zvracením a průjmem je dehydratace způsobená ztrátou velkého množství tekutin a elektrolytů. Nedostatek tekutin lze zmírnit popíjením malého množství roztoku elektrolytů, jako je 4hydro, zatímco se zotavujete a vrátíte se na nohy.

Rychleji se zotavíte hypotonickým nápojem, jako je 4hydro.

 

Cestování

 

 

Když cestujete, je tělo velmi často dehydratováno. Aby nedošlo k ovlivnění vaší cesty, vyplatí se být připraven.

Při cestování existuje řada příčin dehydratace. Včetně průjmu cestujících, dehydratace v důsledku letů na dlouhé vzdálenosti, cestování často zahrnuje horké počasí, aktivnější dny a trochu více alkoholu – všechny běžné spouštěče pro dehydrataci.

Pokud se chystáte cestovat do nových destinací, ujistěte se, že znáte rizika dehydratace. Zabalte si hypotonický nápoj ve stylu 4hydro!

 

Alkohol a dehydratace

 

 

Nadměrná konzumace alkoholu může způsobit dehydrataci. Ztracené tekutiny můžete doplnit přípravkem 4hydro.

Dehydratace je velmi častá po nadměrné konzumaci alkoholu. Klasické příznaky po velké noci mohou zahrnovat sucho v ústech, únavu a bolesti hlavy.
Dobrou zprávou je, že můžete dehydrataci snížit pomocí předběžného plánování. Jde jen o to, abyste si doplnili tekutiny, které ztratíte, když pijete alkohol správnými tekutinami. Voda někdy nestačí – hypotonický nápoj, jako je 4hydro, může být účinnější.

Doporučená dávka pro 4hydro po pití alkoholu je 400 ml, pomalu vypité…

Proč vás dehydratuje alkohol?

  1.  Alkohol působí jako diuretikum (látka, která zvyšuje produkci moči).
  2. Pro každý standardní nápoj, který konzumujete (10 mg čistého alkoholu), budete pravděpodobně močit o 100 ml více, než pijete, což vede k dehydrataci.
  3. Bolest hlavy, sucho v ústech, únava a závratě jsou příznaky dehydratace.

Děti a kojenci

 

 

V době onemocnění jsou kojenci a děti vystaveni vyššímu riziku dehydratace než dospělí. Je důležité rozpoznat příznaky.

Věděli jste, že děti mají v těle více vody než dospělí? Tělo kojence je tvořeno přibližně 70 % vody, oproti 60 % pro dospělé. A mohou tuto vodu ztratit mnohem rychleji – zejména pokud nejsou v pořádku.

Použití hypotonického nápoje 4hydro u dětí byste měli konzultovat s lékařem. Pokud je dítě dehydratované, měli byste vyhledat lékařskou pomoc, pokud příznaky přetrvávají.

Senioři

 

 

Starší lidé mají zvýšené riziko dehydratace.

Je běžné, že se starší lidé dehydratují. Ať už jednoduše zapomenou pít dostatek tekutin, nebo se jejich žíznivý reflex stává slabším, množství tekutiny spotřebované každý den nestačí.

Pokud tedy stárnete – nebo pomáháte starší osobě – je důležité znát příznaky dehydratace a jak ji zvládnout.

Pokud pečujete o starší osobu, můžete jim pomoci zabránit dehydrataci.

 

Kontaktujte nás

Pokud vás něco zajímá, chcete se na něco zeptat... Neváhejte tak učinit. Pokud budeme znát odpověď, rádi vám ji poskytneme.

Sídlo firmy

SolutiONline.cz

Pod Cihelnou 664/6
161 00 Praha 6

Kontaktujte nás

+420 230 234 180

info@solutionline.cz

info@soluti.online

Máme otevřeno

PO - PÁ 8 - 16