O NÁS

 

Jsme nadšenci a inovátoři. Máme za sebou bohaté zkušenosti se zdravotnickými prostředky, které exkluzivně zastupujeme a distribuujeme v Čechách i na Slovensku.

Jelikož jsme na trhu nenašli fungující a chutný přípravek na doplnění tekutin, využili jsme našich kontaktů, známostí a zkušeností a pustili se do toho. Vývoj nebyl snadný a rychlý jak jsme čekali. Stále jsme objevovali nové možnosti a informace, které jsme využívali k neustálemu zdokonalování přípravku 4hydro.

Vše začalo myšlenkou vyrobit přípravek na kocovinu způsobenou z větší části dehydratací organismu a která trápí nejednoho z nás. Abychom se dopracovali k finálnímu složení, museli jsme vypít větší než malé množství alkoholu. Někdo by si mohl myslet, že to muselo být fajn… No, bylo to náročné…

Abychom získali objektivní výsledky, podrobili jsme výsledný produkt testu mezi 238 příležitostnými konzumenty alkoholu a mezi 18 pravidelnými… Výsledek potvrdil naše očekávání.

Následovala myšlenka na doplnění tekutin při horečkách našich dětí, které jsou pro každé dítě vyčerpávající. Začali jsme se zabývat jak předcházet dehydratací u dětí.

To, že je přípravek skvělý i při sportu bylo už jen příjemné zjištění, které zapadlo do našeho konceptu (přes den sport a večer zábava)…

Nakonec jsme se po dvouletém vývoji s předními odborníky a testování dopracovali k unikátnímu složení přípravku, které pomáhá doplnit vodu do těla na základě běžných fyziologických procesů.

Je to bomba

Při sportu, proti kocovině, při horečkách, pro seniory…

Ideální ve vedru

Málokdo zvládá doplňovat tekutiny v horkých letních dnech. 

HYDRATUJE

Pomůže doplnit vašemu tělu tekutiny, minerály, energii a elektrolyty.

HYDRATUJTE & DOPLŇUJTE TEKUTINY

Hypotonický nápoj 4hydro se hodí nejen na doplnění tekutin způsobené horečkou nebo nemocí. Může vám pomoci když máte příležitostně kocovinu nebo zažíváte zvracení nebo průjem. Je také ideální na cestování. 4hydro je prostě skvělá volba rychlého doplnění tekutin nejen pro sportovce.

Nadšených testovačů

Zachráněných kocovin

Otestovaných vzorků

Spokojenost testovačů

Vyzkoušejte hypotonický nápoj 4hydro nejen při sportu.

Zvracení a průjem mohou být způsobeny vysoce nakažlivými virovými infekcemi a mohou se rychle šířit vaší rodinou. Není to zábavné pro nikoho.

Největším rizikem spojeným s zvracením a průjmem je dehydratace způsobená ztrátou velkého množství tekutin a elektrolytů. Nedostatek tekutin lze zmírnit popíjením malého množství roztoku elektrolytů, jako je 4hydro, zatímco se váš organismus zotavuje a vracíte se zpět na nohy.

 

kontaktujte nás

Pokud vás něco zajímá, chcete se na něco zeptat... Neváhejte tak učinit. Pokud budeme znát odpověď, rádi vám ji poskytneme.

Sídlo firmy

SolutiONline.cz

Pod Cihelnou 664/6
161 00 Praha 6

Kontaktujte nás

+420 230 234 180

info@solutionline.cz

info@soluti.online

Máme otevřeno

PO - PÁ 8 - 16