NÁŠ OBCHOD

Podívejte se na naší „přebernou“ nabídku produktů níže. Již máme v hlavách a v testování další přípravky podobného rázu, ale dejte nám ještě chvilku než vše řádně otestujeme a necháme schválit.

Vyberte si z našich variant přípravku

Složení všech variant je stejné. Liší se jen množstvím sáčků. Pro pravidelné konzumenty a milovníky máme speciální program. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se členem našeho klubu. Získáte nejen parádní ceny, ale u možnost být první u novinek, testování a na pořádaných akcích.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Doporučujeme - balení 50 + 10 sáčků zdarma

Víte jak je to rčení. Více je někdy lepší než méně. Ve většině případu, stačí vypít 200 ml vody s jedním sáčkem 4hydro. Vždy záleží na míře dehydratace. Při větší sportovní nebo alkoholové zátěži doporučujeme cca. 3 sáčky. Dalo by se tedy říci, že balení 60 sáčků je na cca. 1 - 3 měsíce při běžné aktivitě jak přes den, tak v noci.

Balení 10 sáčků

Klasika je klasika. Standardní balení pro přípravu rehydratačního nápoje. Ideální na vyzkoušení nebo pro občasné konzumenty horka, sportu, alkoholu a dalších dehydratujících aktivit.

Kupte 100 sáčků a získejte 20 sáčků ZDARMA!

Pro opravdové nadšence, noční i denní sportovce a také "spořílky". S tímto balení získáte nejen pořádnou porci nápoje na rehydrataci, ale i super výhodnou cenu.

Kontaktujte nás

Pokud vás něco zajímá, chcete se na něco zeptat... Neváhejte tak učinit. Pokud budeme znát odpověď, rádi vám ji poskytneme.

Navštivte nás

SolutiONline.cz

Pod Cihelnou 664/6
161 00 Praha 6

Kontaktujte nás

+420 230 234 180

info@solutionline.cz

info@soluti.online

Máme otevřeno

PO - PÁ 8 - 16